Miejsce pracy i obowiązki

Jako Pakowacz będzie Pan/Pani pracować w dziale Finishing. Wraz ze swoimi współpracownikami będzie Pan/Pani odpowiadać za końcową kontrolę i przygotowanie naszych produktów do wysyłki zgodnie z zamówieniami.

Nasze produkty to wydruki wielkoformatowe na tkaninach poliestrowych lub innych.

Jeśli zna się Pan/Pani na odbiorach, jest Pan/Pani zmotywowany/a i precyzyjny/a w pracy, to zapraszamy do składania aplikacji.

Podstawowe zadania

  • Odpowiedzialność za ostateczną kontrolę i przygotowanie naszych produktów do wysyłki.
  • Składanie i pakowanie produktów.

Wymagania do podjęcia pracy

  • Posiada Pan/Pani kulturę pracy zgodną z VMBO+ i odpowiednie doświadczenie zawodowe.
  • Posiada Pan/Pani praktyczne, entuzjastyczne, proaktywne i zdecydowane podejście do pracy, jest Pan/Pani elastyczny/a, potrafi ustalać priorytety i pracuje w zorganizowany sposób.
  • Posiada Pan/Pani zdolność do dokładnego wykonywania swoich obowiązków w okresach dużego obciążenia i pod presją czasu.
  • Jest Pan/Pani osobą potrafiącą pracować zarówno samodzielnie jak i w zespole.
  • Znajomość produktów i/lub grupy docelowej Van Straaten będzie dodatkowym atutem.
  • Posiadasz Pan/Pani znakomite umiejętności w komunikacji werbalnej i pisemnej (znajomość holenderskiego oraz angielskiego będzie dodatkowym atutem).

Wymagane kompetencje

Współpraca

Aktywne przyczynianie się do realizacji wspólnych celów. Promowanie wzajemnej komunikacji. Płynne dzielenie się informacjami z innymi. Wspieranie innych.

Ciągła nauka i samorozwój

Spontaniczne dążenie do zwiększania wiedzy, umiejętności i rozwoju.

Osiąganie zamierzonych celów

Zapewnienie, że ​​wyznaczone cele będą osiągane w określonych do tego warunkach. Wytrwanie w swojej decyzji, nawet w obliczu oporu lub niezrozumienia ze strony innych. Myślenie nad rozwiązaniami.

Kontrola i utrzymywanie jakości

Zobowiązanie się do osiągnięcia i utrzymania zamierzonej jakości. Dążenie do samodoskonalenia. Przekonywanie innych o znaczeniu jakości.

Radzenie sobie ze stresem

Dobre radzenie sobie pod presją. Odpowiednie znoszenie krytyki. Wiedza, jak uruchomić mechanizmy zmniejszające stres. Sygnalizowanie na czas w przypadku działania siły wyższej.

mail to jobs@vanstraaten.com